שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

הכנות לביצוע שיחת ועידה


איציק דר
 
 

שיחת ועידה יכולה להיות תחליף ראוי לפגישה פרונטאלית ורבים רבים כבר מנצלים את האפשרות הזאת בשביל לחסוך זמן יקר והוצאות בלתי מבוטלות. שיחת ועידה חוסכת זמן וכסף בכך שאין צורך לצאת מן המשרד ולנסוע למקום המפגש, ואם מדובר על פגישה במקום מחוץ לגבולות המדינה בזבוז הזמן הוא גדול שבעתיים, וכן חיסכון בכסף בכך שאין צורך להוציא על הפגישות הללו הוצאות נסיעה, לינה, אוכל וכו' אלא בשיחה אחת פשוטה ניתן להיפגש ולהציג את מה שרוצים להציג.

שיחת ועידה אינטרנטית

שיחת ועידה בעבר הייתה שיחה שהתבצעה דרך הטלפון, מה שהיה גורם לבעיות באיכות השיחה מכיוון שאף אחד לא רואה את השני בשיחה כזו וקשה לנהל שיחה בצורה כזו, ובנוסף, אם אחד מהמשתתפים בשיחה היה רוצה להראות משהו לשאר המשתתפים בשיחה הוא לא היה יכול. כיום, שיחת ועידה אינטרנטית מאפשרת את כל אלו מכיוון שעל ידי שימוש במצלמות ניתן לראות האחד את השני, וניתן גם לשתף בקבצים, סרטונים, מסמכים, חוזים וכו'.

איך מתכוננים? שיחת ועידה צריכה להיות זורמת ובאיכות גבוהה בעיקר אם מדובר על פגישה חשובה כמו פגישה עם משקיעים, ספקים, לקוחות חשובים וכדומה. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לדאוג שמבחינה טכנית הכל יעבוד, כך שהדבר הראשון הוא שצריך שיהיה אינטרנט מהיר, ובנוסף, בשביל שהשמע יהיה איכותי צריך מיקרופון שעובד ורמקול איכותי גם כן. טוב יהיה במידה והשיחה אכן חשובה להכין ציוד נוסף כמו מצלמה נוספת או מיקרופון נוסף בשביל כל צרה שלא תבוא. כמובן שחשוב גם להכין מבעוד מועד את כל הקבצים הרלוונטיים בשביל שלא יהיו עיכובים בשיחה והמשתתפים בשיחה לא יצטרכו לחכות האחד לשני עד למציאת המסמכים הרלוונטיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה