שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

חקירות


דנה אקש
 
 

 

חקירות

חקירות יכולות להיות לעתים סבוכות במיוחד ולהגיע אל "מבוי סתום". לא משנה לאיזה מצב הגיעה חקירה מסוימת למשרד חקירות פרטי לעולם אסור להנחות את לקוחותיו או את החוקרים הפרטיים שמנהלים את החקירה להשתמש באמצעים בלתי חוקיים או לפעול בצורה לא חוקית. חקירות פרטיות רבות מתנהלות בישראל מדי שנה. משרדי חקירות מנהלים חקירות לא רק עבור אנשים פרטיים אלא גם עבור גופים שונים, בתי עסק, חברות ביטוח, אמנים ויוצרים ובמקרים מסוימים אפילו עבור ההוצאה לפועל. תחום החקירות הפרטיות בישראל אינו פרוץ משום שיש פיקוח רב על משרדי חקירות ועל התנהלותן של חקירות פרטיות. כל משרד חקירות וכל חוקר פרטי שעובד עבור משרד חקירות מחוייבים ברישיון שניתן להם מטעם משרד המשפטים. אם יתברר כי חקירות מסוימות או חוקרים פרטיים התנהלו בצורה לא חוקית יישלל מהם רישיונם והם אפילו יכולים להיות מועמדים לדין.

חקירות פרטיות עוסקות במגוון רחב של תחומים. ישנן חקירות פרטיות רבות אשר קשורות לתחום הכלכלי והן נקראות בפשטות חקירות כלכליות. אחד מהסוגים של חקירות כלכליות הוא בירור מצבו הכלכלי של בעל חוב מסוים. לעתים קורה כי בעלי חוב מכריזים על עצמם כעל פושטי רגל או פשוט טוענים כי אין ביכולתם לשלם את החוב שהם חייבים להוצאה לפועל, לבית עסק כלשהו או לאדם פרטי. חקירות אשר מתנהלות על-ידי משרדי חקירות פרטיים מנסות לאושש או להפריך את טענתם של בעלי החוב ולברר אם הם אכן אינם מסוגלים לשלם את חובם או שלמעשה הם מסתירים כספים.

חקירות אחרות השייכות לתחום הכלכלי קשורות לתביעות הונאה שמוגשות נגד חברות הביטוח. חלק מסוים מן התביעות שמוגשות עבור תשלומי ביטוח מחברות הביטוח הינו תביעות שקריות. משרדי חקירות מבררים האם התביעות שהוגשו הן אמיתיות או שתפקידן להוציא כסף במרמה מחברות הביטוח. משרדי חקירות מבצעים סוגים רבים ונוספים של חקירות.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה