שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

כך באמת עושים הפקת אירועים עסקיים


לולה
 
 

 

 לא עוד ימי גיבוש גרועים!

כל כמה חודשים מישהו שאני מכיר קובע לערוך אירוע משפחתי ואנו צריכים לעצור הכל עבורו או שמקום העבודה נזכר לקיים כנס לקבלת היו"ר הנכנס. אין ספק, אם זה יהיה אדם קרוב אני בא בשמחה, אבל בלי קשר - הארנק קטֵן, היום הופך עמוס ואין הבטחה שיהיה לי כיף. למרות כל זאת, קורה לפעמים שהוא אכן מוצלח. אם אתם מעוניינים, לקרוא על מקומות לאירועים וכנסים - http://www.kestler.co.il/Sc.asp?ID=3247&S=25.

אני ממש מקווה שכל אירוע מיוחד מעכשיו ואילך, יהיה כזה, מבדר ויצירתי, כדי שלא אתאכזב מההוצאה על האירוע, מהנסיעה וכל המשמעויות הנלוות, כמו חיפוש חנייה וכד'. משעשע שדווקא מישהו משעמם כמו סמנכ"ל הכספים לקח על עצמו כזה ערב, אבל כן, ממש התלהבתי.

הפקת אירועים

בינינו, כשהכיס מסודר - אין דאגות, אך אם יש כסף אבל הראש ריק - האירוע יהיה משעמם. אירוע עסקי מוצלח - לא הכרחי שיהיה מאוד יוקרתי, אבל העיקר שיהיה מושקע ומשמח. למה התרגלנו להגיע לאיזור נידח באזור תעשיה, כשדוחפים לנו צלחת פסטלים יבשים וברמקולים שומעים אוסף מלפני עשור החוזר על עצמו כל הערב?

גם האלמנטים הקטנים יכולים להפוך למשמעותיים, אם נשקיע בהם מאמץ מספק. בואו נגיד, בערב האירוע המדובר, עובדי המקום לבשו מסכות והייתה הרגשההם נהנים מהמעמד. עוד משהו שאהבתי היה הקינוח, שקיבל טוויסט מיוחד לטובת האירוע; המנות היו קרויות ע"ש ביטויים שגורים בפי הזוג, מצחיק ויצירתי כאחד.

מה בנוגע למיקום האירוע?

למיקום יש חשיבות עליונה, לא דווקא מבחינת מיקום גאוגרפי, אלא לקונספט. בואו נאמר אירוע על צוק - יהיה אוטומטית מרשים במיוחד, אפילו אם האוכל לא אכיל. אם יודעים להשקיע באלמנטים החשובים, רוב המוזמנים יהיו מוכנים לוותר אפילו על המרכיבים הבסיסיים לכאורה, כמו איכות הDJ.

לטעמי, אירוע לא מושקע לא תמיד יהיה קשה מנשוא, אבל יותר מדיי ימים כאלה גורמים לי לפעמים להבריז בהפגנתיות. מה שטוב הוא שעם הזמן יותר אנשים סוף סוף מבינים שכל תחום האירועים בארץ שלנו עומד במקום מזה זמן רב ואנו עדים לחידושים קלים בחלק מהאירועים. אנחנו רק חייבים לחשוב יצירתי יותר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה