שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

כתוביות בעברית


רפאל סבן
 
 

 

תרגום והדבקת כתוביות - HeSubs

 

כיום, בישראל, מתפרסמים סרטים רבים באולמות הקולנוע, ברחבי האינטרנט ובחנויות שונות. כמו הסרטים, כך גם הסדרות - בין אם הן סדרות מחו״ל ובין אם הן סדרות ישראליות. לכל הסרטים והסדרות דבר אחד משותף - תרגום. תרגום סרט הוא תהליך קשה, שניתן לבצע באופן ידני, אך הדבר יקח לכם זמן רב והרבה משאבים לבזבוז. אולם, קיימות מספר דרכים יעילות ואיכותיות להדבקת תרגום מוכן על סרט ו/או סדרה. הדרכים, אותן אפרט בהמשך, הן דרכים מומלצות מאוד, והטובה מביניהן היא כניסה לאתרים המכינים תרגום מוכן לסדרות וסרטים - כדוגמת HeSubs.com. כמו-כן, קיימים עוד אתרים רבים להדבקת תרגום מוכן על סרט או סדרה, אך אחד האתרים היותר מומלצים הוא האתר HeSubs.com - אתר שמבטיח תרגום איכותי ומקצועי.

 

אתר HeSubs דוגל בהיותו מקצועי ואיכותי, ככל אתר אחר השואף למצוינות כזו או אחרת. צוות HeSubs דואג לעדכן אתכם, הגולשים, אשר מעוניינים בתרגום לסרט או לסדרה שלכם, לפי בקשתכם וחוות דעתכם. בנוסף, באתר HeSubs קיימת האפשרות לבקשת כתוביות - דבר אשר לא קיים בכל אתר להדבקת כתוביות ותרגום על סרטים וסדרות. כפי שתוכלו לראות בעמוד הראשי באתר, קיימים מגוון הסרטים ומגוון הסדרות הכי מבוקשים ומבוקשות על-ידי הגולשים, אשר מבקשים באופן גורף את הסרטים והסדרות שהם מעוניינים לתרגם בצורה מהירה ומקצועית, כשם שצוות HeSubs מבצע.

 

תרגום והדבקת כתוביות לסרטים ולסדרות הוא אמנם תהליך קשה, מסובך ונשמע כמו עבודת פרך, אך צוות HeSubs מבצע את הדבקת הכתוביות והתרגום בצורה מהירה, יעילה, איכותית ומקצועית, כמובטח. יתרה מזאת, הצוות עושה את העבודה הזו באופן חינמי לגמרי, ללא כל תגמול. שימו לב שאת ההורדות ניתן למצוא בחינם לגמרי, ללא כל תשלום נוסף, או צורך בתשלום עתידי. זהו עוד יתרון ורוח התנדבות נהדרת מצד הצוות. הצוות לא מגיע יחד עם מטרת רווח, אלא על-מנת לספק לכם, גולשים יקרים, כתוביות ותרגומם כדי שתוכלו ליהנות מהסרט ו/או הסדרה שלכם כמיטב.

 

לסיום, צוות HeSubs הוא אתר המיועד להעניק לכם, הגולשים, תרגום איכותי ומקצועי שנעשה על-ידנו. הצוות מאחל לכם גלישה נעימה וצפייה נעימה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה