שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

לוחות השנה בעידן המודרני


אליחי רובין

:)

 
 

אין ספק שיש הבדל מהותי בין לוח השנה היהודי ובין זה הנוצרי, וכל מי שרוצה לדעת מתי מתקיימים החגים שלנו או אירועים חשובים ביהדות חייב לעבוד מידי פעם עם לוח שנה זה. מצד שני, אי אפשר להתכחש לעובדה שאת רוב החיים שלנו אנחנו מנהלים על פי לוח השנה של הנוצרים, ולכן זה לא מפתיע שאנו מגיעים למצבים שבהם אנשים יהודים שחיים בישראל כלל לא יודעים מתי חנוכה או מתי יהיו פסח השנה. מה הפתרון לכל המצב הזה? פשוט מאוד: מקור טוב שבו אפשר לפתוח תמיד את לוח השנה ושבו אפשר להתעדכן תמיד לגבי כל המועדים והחגים.

שילוב שני לוחות שנה

זה נכון שיש אנשים שנמצאים בשני הקצוות בתחום של שימוש בלוחות שנה, כי מצד אחד ישנם יהודים דתיים שכלל לא מעניין אותם לוח שנה שאינו הלוח היהודי והם כלל לא עושים בו שימוש, וגם בצד השני יש קיצוניים. כלומר, יש גם אנשים יהודים שחגי היהדות כלל לא מדברים אליהם וכי הם אינם חוגגים דבר, ולכן כל מה שהם צריכים כדי לנהל את חיי היום יום שלהם זה רק לוח שנה נוצרי שבו הם עושים שימוש. מרבית האנשים כן נמצאים באמצע בין לוח השנה היהודי ובין זה הנוצרי, ולכן הרבה אנשים מוצאים את עצמם במצבים שבהם הם רוצים לעשות שימוש והצלבה בין שני לוחות השנה, ואם אפשר, אז לעשות את זה על ידי לחיצת כפתור.

אתר אינטרנט עם אינפורמציה אמינה

אם גם אתם מוצאים את עצמכם לעיתים בנקודה שבה הייתם רוצים להשוות בין לוחות השנה הקיימים, הרי שאתם צריכים לבחור את האתר שאליו תיכנסו בכל פעם מחדש כדי לעשות זאת. כדי לבחור אתר אמין שכל הזמן נעשים בו עוד ועוד עדכונים, כיוון שרק אתר שמתעדכן על בסיס יום יומי הוא אתר שתוכלו לסמוך על מה שאתם קוראים בו. אתרים כאלה יש בשפע ולכן אם תמצאו אתר שמעבר לאינפורמציה של לוחות השנה תוכלו לקבל בו ערך מוסף, הרי שכדאי יהיה להירשם אליו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה