שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

מדוע העתיד נמצא במערכות למכירת כרטיסים באינרטנט


מור תורגמן
 
 

כל אירוע טוב ומושקע ככול שיהיה צריך קהל שישלים את הייעוד שלו וכמובן שישלם על ההשקעה. עם זאת הרבה פעמים דווקא בשלב זה מארגנים נוטים להיכשל, לא יודעים כיצד להגיע אל קהל היעד, כיצד לטפל באופן אידאלי במכירת הכרטיסים, כיצד להתאים מחיר ללקוח וכדומה. בדיוק כאן נכנסת לתמונה מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט. מערכת זו פותחת תקופה חדשה בתחום מכירות הכרטיסים, משנה מעט את חוקי המשחק לטובת שני הצדיים- הן לטובת מארגן האירוע והן לטובת הלקוח.

משרד כרטיסים וירטואלי פתרון מקוון

המערכת פועלת בחוכמה, מפשטת את דרכי הרכישה. אם עד כה היה צריך להגיע עד למוקד מכירת הכרטיסים, לשלם על דלק וחנייה ולהשקיע בכך זמן יקר, הרי שכיום בלחיצת כפתור בעזרת מערכת כרטיסים מקוונת ניתן לסגור את הסיפור וזאת בתנאים ולפי לוחות הזמנים שנוחים עבור כל לקוח. מדובר על פתרון מקוון ומשוכלל, וזאת כיוון שהמערכת אינה גורמת ללקוח לחכות או להשיג מדפסת - אלא ע"י לחיצת כפתור ניתן לבחור את הכרטיס הרצוי כאשר כשלב סופי יש למלא את פרטי האשראי וזהו. מפה המערכת כבר שולחת את כרטיס דיגיטלי אליכם למכשיר החכם כברקורד- כך שרק אם אין מכשיר חכם עולה הצורך להדפיס את הכרטיס. 

התאמה מלאה לצרכי המכירה

כל היופי שמדובר על פתרון כללי עבור מגוון צרכים ספציפיים וזאת כיוון שניתן להתאים את המערכת לאופי של כל אירוע ואירוע וזאת בזכות השדות השונים שהיא מכילה. בזכות האופציות המגוונות כל אחד יכול להרכיב את מערכת השדות הרצויה לו, ומכאן שהתוצאה היא קובץ ספציפי שמותאם באופן מלא לאירוע הפרטי שלכם, כאשר על הדרך גם ניתן להתאים את העיצוב כך שהוא יותר ימשוך את קהל היעד, וכל זאת ללא צורך בהשקעת זמן עבור לימוד המערכת כיוון שהיא קלה ואינטואיטיבית לשימוש. 

הגדלת מכירות

אם נתמצת בכמה מילים את אופי השימוש נציין שמערכות למכירת כרטיסים באינטרנט מאפשרות לפנות אל קהל הלקוחות דרך רשתות חברתיות מיילים וכדומה, ומכאן לאפשר להם לשריין לעצמם מקום במהירות כאשר ניתן לשפר את נתוני הרכישה ע"י הסקת מסקנות מנתוני פילוח המכירות שהתוכנה מעניקה כתוצר משלים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה