שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

עיצוב לוגו – צבעים הם לא מה שחשבתם


שירה דרורי

שירה דרורי לסטודיו קורן דור תוכן שיווקי, שיווק באינטרנט, בלוגים, ניוזלטר, כתיבה שיווקית, מאמרים, הדרכות שיווק בפייסבוק

 
 

 

גם לאחר שסגרתם עיצוב לוגו המתאים במיוחד לצרכים שלכם, שימו לב – הגוון של הצבע חשוב מאוד. לפניכם רשימת צבעים והדרך בה הם עשויים להתפרש לצופה. 
אדום – קומוניזם
הצבע האדום שימש בעבר את המפלגה הקומוניסטית, מה שעלול ליצור תחושה של העברת אג'נדה פוליטית דרך הלוגו (במיוחד כשהצבע משולב עם צהוב). עם זאת, המודעות לצבע האדום ואופי פירושו אינו נפוץ בארץ כמו בעולם, ולכן הוא דווקא נפוץ בסוגים שונים של עיצוב לוגו.
ירוק – איכות הסביבה
לכאורה אין שום בעיה עם עיצוב לוגו המשלב בתוכו את הצבע הירוק, אין שום בעיה עם חברה המשדרת עידוד לשמירה על הסביבה. הבעיה יכול להיווצר כאשר החברה אינה עושה זאת כלל, כאשר העסק משדר חשיבה ירוקה אך פועל אחרת, עלולה להיווצר אצל הלקוח מחשבה מוטעית של חוסר אמון.
כתום – התנתקות 
רק בשנים האחרונות ניכסו מפוני גוש קטיף את הצבע הכתום לקמפיין שלהם נגד הפינוי, ונראה שהסרטים הכתומים מסרבים לעזוב את חיינו. אולי בשל העובדה שהמחאה טרם שככה, ולשוק יצאו מוצרים כדוגמת כיפות וסטיקרים שונים בצבע הכתום, כך שהצבע אכן משדר אג'נדה פוליטית ימנית מובהקת. עם זאת, הצבע הכתום בשילוב עם צבעים שונים עשוי ליצור דווקא תחושה שונה ונייטרלית לכל עיצוב לוגו.
כחול – השבת הבנים לגבולם
בצבע הכחול דווקא מרבים להשתמש במיני סוגים של עיצוב לוגו, אולי בשל העובדה שהקמפיין להשבת הבנים נגע למרבית האוכלוסיה ואולי בשל שיוכו לצבעי הלאום. ובכל זאת, הצבע הכחול מזכיר את טרגדיות הבנים בסוגים שונים של עיצוב לוגו, ובמיוחד בשילובו עם הצבע הלבן. חשוב להקפיד לעצב את הלוגו כך שלא ייצור קונוטציה לטרגדיות ששינו את פני המדינה כולה. לצבע הכחול מומלץ להתאים צבעים כהים יותר גם בשל השיוך לדגל המדינה, כל זאת כמובן בהתאם למסר שברצון החברה או העסק לשדר לצופה.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה