שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 
מועדוני לקוחות המנוהלים היטב משאירים את הלקוחות נאמנים לעסק וחברים במועדון הלקוחות לאורך שנים, ובמקביל לכך, מביאים להצטרפותם של לקוחות חדשים כל הזמן. איך אפשר לעשות את זה בצורה אפקטיבית לאורך זמן?
המשך קריאה
המאמר זה תוכלו להבין איך מתרגים שפות ף איך מתרגים מאנגלית לעברית ואלו דברים נעשים מאחורי הקלעים שלא ידעתם עליהם!
המשך קריאה
בעולם של היום, הזמן יקר מתמיד. במאמר זה תוכלו להכיר דרך חדשה לחיסכון משמעותי בזמן, ששווה כסף!  
המשך קריאה
שירותי הקלטה ותמלול אלו שירותים המתאימים למגוון רחב של לקוחות ולמגוון רחב של מקומות כמו פגישות עסקים, ישיבות צוות בחברות וארגונים, דיונים בבית המשפט, פגישות גישור שונות, כנסים והרצאות ועוד.
המשך קריאה
  למה אתם צריכים מצלמות אבטחה?   מצלמות אבטחה הן סוג מתוך כמה סוגים של אמצעי אבטחה. המצלמות מיועדות להגנה על בתים או עסקים ועל האנשים הנמצאים בהם. ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה, המאפשרים לצפות במצבים או אנשים לא רצויים, ומאפשרים למפקח על הבית המאובטח לראות מה קורה בשטח בזמן אמת. המצלמות יכולות להיות גלויות או נסתרות לפי הצורך.   מצלמות אבטחה הן הפתרון המצוין מפני גנבים מצלמות אבטחה הינן אמצעי הרתעה והגנה בפני גנבים. מערכת מצלמות אבטחה גורמת להרתעת הגנב אם הגנב כבר נמצא בתוך הבית המאובטח, מצלמות אבטחה מאפשרות לך לראות אותו ואת פעולותיו ואפשרות נוספת של שליטה מרחוק.   מצלמות אבטחה הגנה להורים ולקשישים בבית כדאי להתקין מצלמות אבטחה, לא רק מפני חדירת גנבים, אלא גם במקרה של מטפלת שנמצאת בבית עם תינוק או קשיש. קיימים מקרים רבים של מטפלות שהתעללו בתינוק או בקשיש שעליו שמרו לכן, מומלץ לכל הורה לתינוק המעסיק מטפלת להתקין מצלמות אבטחה כאלה בבית כדי לראות את מעשי המטפלת בזמן אמת   איך נבחר את מצלמות האבטחה שלנו דבר ראשון צריך להחליט על מטרת המצלמות – האם רוצים רק לצפות בזמן אמת או יש צורך גם בהקלטת הווידאו. אם מדובר בצפייה בזמן אמת, יש צורך רק במצלמה וכמובן שפתרון זה הוא זול יותר. אם צריך הקלטה של הצילום, צריך בנוסף למצלמות אבטחה גם מכשיר הקלטה DVR ומומלץ ביותר כי המכשיר יעבוד ב 25 פריים לשנייה.   ברכישת מצלמות אבטחה תצטרך לשים לב לדברים הבאים: האם אתה צריך צילום בצבע גם בלילה או שמצלמת אינפרא (שחור לבן בלילה מספיקה ) צריך לדעת שמצלמות צבע יקרות יותר אבל מסוגלות לראות בחושך מוחלט בצבע האם אתה זקוק שהמצלמות יהיו גלויות או נסתרות - יש מצלמות אבטחה המיועדות להסלקה בקירות או בחפצים שונים  שניתן להחביאן במקומות שונים ישנם פתרונות מוכנים לצורך זה. האם תרצה תצלומי תקריב של איזור מסוים - בצילומי תקריב צריך להשתמש במצלמות בעלת יכולת של מגה פיקסל (מומלץ 2 מגה 1080P) יש מצב שהאזור משתנה יש למקם מצלמה בעלת עדשה משתנה מומלץ (2.8-12 מ"מ ) האם תרצה מערכת עם חווט או אלחוטיות - מצלמות אבטחה עם עם חווט הן מצלמות סטטיות וחייבות להיות ממוקמות בנקודה שבה החוט לא יפריע למצלמות אלו איכות תמונה גבוהה יותר. מצלמות אבטחה אלחוטיות ניתנות להעתקה בצורה פשוטה. עלולה להיות בעיה אם יש התקנים אלחוטיים נוספים בשטח . מיקום המצלמות האם לבית אן בפנים - אם המצלמה אמורה לעבוד בחוץ, יש לבחור מצלמה המתאימה לתנאי מזג האוויר.(מוגן מים IP66) בנוסף יש למגן את המצלמה מפני חבלה במצלמות באיכות גבוהה אין צורך בעזרת תאורה כדי לקבל איכות תמונה גבוהה, יש צורך רק במתח יציב אם תרצה לצלם בחושך מוחלט  תצטרך מצלמה כולל אינפרא-אדום. מקור מתח קרוב  אם אין, צריך להשתמש במצלמות המופעלות על סוללות.(לא מומלץ)   בברכה בראון מערכות ישראל.
המשך קריאה
כל אירוע טוב ומושקע ככול שיהיה צריך קהל שישלים את הייעוד שלו וכמובן שישלם על ההשקעה. עם זאת הרבה פעמים דווקא בשלב זה מארגנים נוטים להיכשל, לא יודעים כיצד להגיע אל קהל היעד, כיצד לטפל באופן אידאלי במכירת הכרטיסים, כיצד להתאים מחיר ללקוח וכדומה.
המשך קריאה
כיום, בישראל, מתפרסמים סרטים רבים באולמות הקולנוע, ברחבי האינטרנט ובחנויות שונות. כמו הסרטים, כך גם הסדרות - בין אם הן סדרות מחו״ל ובין אם הן סדרות ישראליות. לכל הסרטים והסדרות דבר אחד משותף - תרגום. תרגום סרט הוא תהליך קשה, שניתן לבצע באופן ידני, אך הדבר יקח לכם זמן רב והרבה משאבים לבזבוז. אולם, קיימות מספר דרכים יעילות ואיכותיות להדבקת תרגום מוכן על סרט ו/או סדרה. הדרכים, אותן אפרט בהמשך, הן דרכים מומלצות מאוד, והטובה מביניהן היא כניסה לאתרים המכינים תרגום מוכן לסדרות וסרטים - כדוגמת HeSubs.com. כמו-כן, קיימים עוד אתרים רבים להדבקת תרגום מוכן על סרט או סדרה, אך אחד האתרים היותר מומלצים הוא האתר HeSubs.com - אתר שמבטיח תרגום איכותי ומקצועי.
המשך קריאה
זוכרים את הימים בהם היינו צריכים לשלם הון עתק על ביצוע שיחות בינלאומיות, ובעיקר על שיחות לארה"ב למכרים, חברים או משפחה. 
המשך קריאה
איך זה שמחירי שיחות לחול הלכו וירדו במאות אחוזים בעשורים האחרונים? איך זה שאתם יכולים להרים את הטלפון שלכם, ובתוך שניות ספורות לשוחח עם כל אדם ברחבי הגלובוס, לא משנה היכן הוא נמצא? ואיך זה שהיום אתם יכולים לעשות את זה אפילו בחינם? ו
המשך קריאה
ראשית, אין צורך להיות מקובע למקום אחד וכך בכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט ניתן לבצע את שליחת הפקס וכן ניתן לקבל את הפקס ישירות למייל ולהחליט האם אנו רוצים להדפיס אותו או לא,
המשך קריאה
1-10 מתוך 37 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה