שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

שירותי קלדנות לכל מטרה


 
 

בעולם של היום, הזמן יקר מתמיד. במאמר זה תוכלו להכיר דרך חדשה לחיסכון משמעותי בזמן, ששווה כסף!

מהם שירותי קלדנות?

שירותי קלדנות הם שירות, המציע לכם הקלדה מהירה ומקצועית של כל טקסט שתצטרכו. אנשים רבים מסתבכים עם הקלדה, בעיקר אם היא לא בשפת האם שלהם, ולכן נעזרים בשירות זה, הניתן על ידי קלדנים מהירים במיוחד, למגוון רחב של מטרות ובאופנים שונים, עליהם נרחיב מיד.

און ואוף ליין

הקלדנות יכולה להתבצע בשני אופנים: האחד הוא און ליין, כלומר תמלול של ישיבה, הרצאה, או כל דבר אחר, הדורש הקלדה מהירה על מנת שיהיה פרוטוקול מסודר מבלי להפריע לקצב ההתנהלות. האופן השני הוא אוף ליין, כלומר תמלול של טקסט ללא המצאות הקלדן במקום, אלא לאחר קבלת טקסט מוכן, הדורש הקלדה בלבד.

קלדנות לימודית

אחת הסיבות הנפוצות לפנייה לשירותי קלדנות היא במטרה להדפיס מסמכים לימודיים כגון עבודות סמינריוניות ודומיהן, מאמרים אקדמיים ועוד. צורך נוסף של סטודנטים ותלמידים בכלל הוא הצורך להקליד מכתב ידם. זאת במטרה לקרוא באופן רציף סיכומים ממהלך הלימודים ופעמים רבות גם בשביל היכולת להעבירם הלאה ולקבל מהחברים לספסל הלימודים סיכומים משלהם.

קלדנות מקצועית

מלבד צורכי לימודים, שירותי קלדנות נותנים מענה גם לצרכים מקצועיים. לדוגמה, אדם המעוניין לכתוב ספר, אך מקליד באיטיות ובכלל לא מסתדר עם המחשב ועם מעבדי התמלילים השונים. אדם זה יעדיף לשלם תמורת שירות זה ולהרוויח את זמנו היקר ואת שביעות רצונו מהתוצאה.

נותני השירות

שירותי קלדנות ניתנים הן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר למדו את התחום וצברו בו ניסיון והן על ידי אנשים, שפשוט מקלידים מהר באופן יחסי. במידה והמהירות חשובה לכם, בעיקר בקלדנות און ליין אבל גם כשהיא אוף ליין, חשוב שתבחרו את נותן השירות המקצועי ביותר.

לידיעתכם, את השירות ניתן לקבל גם מחברות שונות, המציעות שירות זה, בדרך כלל בנוסף לשירותים אחרים כדוגמת תמלול, תרגום, עריכה לשונית ועוד. חברות אלו מעסיקות קלדנים מקצועיים ובדרך כלל נותנות את השירות הטוב והמהיר ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה