שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

שליחת פקס למייל


איציק דר
 
 

אי אפשר להתעלם מהנגישות הקלה והנוחה שיש לכל אחד מאתנו לחשבונות המייל שלו – רובנו יכולים להיכנס למייל גם מהמחשב וגם ממכשיר הסמארטפון האישי אשר זמין עבורנו ברוב שעות היום.
מהסיבות הללו שליחת פקס למייל טומנת בחובה יתרון אחד בסיסי אשר בא לידי ביטוי בנגישות לפקס אותו קיבלנו. לצד זה, ישנם עוד יתרונות רבים של שליחת פקס למייל ובין היתר – האפשרות לקבלת פקס בכל יום לאורך כל שעות היממה. אין מגבלה על כמות הפקסים. חיסכון משמעותי בעלויות – כידוע שליחת פקס ממכשיר פקס כוללת הוצאות של דיו, נייר וטונר. שליחת פקס למייל מאפשרת נגישות לפקס בכל רגע נתון, כך שגם אם הפקס התקבל לפני שבוע, עדיין ניתן יהיה לחזור אליו בקלות ובנוחות. בעת שליחת פקס למייל, השולח יכול להיות רגוע בידיעה שהפקס יגיע אך ורק לכתובת אליו הוא מיועד.  

איך מתבצעת השליחה?
שליחת פקס למייל מתבצע באמצעות תכנות ייעודיות עבור מטרה זו. כל מי שמעוניין להירשם לשירות שכזה, ימצא מהר מאוד ברחבי רשת האינטרנט מגוון רחב במיוחד של אפשרויות. כמובן, כדאי לברור היטב את השירות בטרם הבחירה, בעיקר במקרים בהם מדובר על פקס לעסקים – זאת בכדי להבטיח שירות איכותי וראש שקט בידיעה שאותו פקס ששלחתם אכן יגיע לייעודו ובזמן המבוקש – אנשים רבים נתקלו במצבים בהם הפקסים שנשלחו לא הגיעו או הגיעו בדיליי ארוך במיוחד ממועד השליחה.

עבור מי השירות מיועד?
השירות מיועד בעיקרון עבור כל מי שמרבה לשלוח פקסים ובעיקר עבור מי שמעוניין בשליחת פקס לעסקים. רוב החברות המספקות את השירות הזה לא עושות סלקציה קפדנית לגבי הלקוחות שלהם ומאפשרות לכל מי שמעוניין להשתמש בו להירשם לשירות ולהתחיל ליהנות ממנו


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה