שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

שליחת פקס מהמייל למכשיר ולהיפך


איציק דר
 
 

שליחת פקס היא כלי עבודה חשוב ביותר ביומו הממוצע של כל משרד כמעט, וישנם כאלו ששולחים אף עשרות פקסים ביום עבודה כזה. בעבר, האופציה היחידה לשליחת וקבלת פקס הייתה בעזרת המכשיר המוכר, אופציה שאומנם כשמתרגלים אליה היא נוחה, אך היום שליחת פקס היא נוחה ופשוטה הרבה יותר, וחשוב מכך, אין צורך במכשיר פיזי בכדי לבצע אותה. שליחה של פקס יכולה היום להתבצע מכל מחשב או טלפון נייד המחובר לאינטרנט מה שחוסך זמן, כסף ונזק לכדור הארץ

היתרונות

כפי שציינו שליחת פקס היא בעלת מספר יתרונות. ראשית, אין צורך להיות מקובע למקום אחד וכך בכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט ניתן לבצע את שליחת הפקס וכן ניתן לקבל את הפקס ישירות למייל ולהחליט האם אנו רוצים להדפיס אותו או לא, מה שתורם לאיכות הסביבה שלא מתבזבזים סתם ניירות כל הזמן. דבר נוסף הוא העלויות, מעבר לעלות הזולה של השירות אליו מתחברים ולחיבור לאינטרנט שכבר קיים בכל מקרה אין עלויות נוספות שלא כמו שליחת פקס דרך מכשיר שעלותה היא כשיחה, ובמידה ומדובר על שיחה של פקס למדינה אחרת המחיר בהתאם.

איך זה עובד?

פשוט מאוד. שליחת פקס לעסקים או לפרטיים מתבצעת בצורה פשוטה: המשתמש בשירות מקבל מספר טלפון וירטואלי, ומספר זה ישמש אותו לשליחת הודעות [מהמייל] אך יותר חשוב לקבלת הודעות. שליחת ההודעות מתבצעת על ידי המייל בכך שמכניסים את מספר היעד בצירוף של סיומת שמקבלים מהחברה שמספקת את השירות, ובקבלת פקס פשוט נותנים את המספר שקיבלנו ובמקום שהפקס יגיע למכשיר פיזי הוא מגיע ישירות למייל ואנו נחליט לאחר מכן אם להדפיס את המסמך או לשמור אותו כקובץ במחשב שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה