שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

שליחת פקס – איך כדאי לעשות את זה


איציק דר
 
 

כמעט בכל משרד כיום ניתן למצוא מכשיר פקס או אפשרות לשליחת פקס דרך המחשב, כמו גם אנשים פרטיים רבים שצריכים מידי פעם להעביר מסמכים ממקום למקום וצריכים לבצע שליחת פקס בשביל זה. בעבר הכרנו רק את האפשרות של שליחת פקס דרך המכשיר שכולנו מכירים, מכשיר שמחובר לקו טלפון וכשיש קן טלפון בצד השני עם מכשיר פקס גם כן ניתן לשלוח את החומר, אך כיום ישנה אפשרות נוספת נוחה יותר, יעילה יותר וזולה יותר והכי חשוב ניתן להיעזר בה בכל מקום בעולם. הנה ההבדלים בין שתי האפשרויות:

שליחה בעזרת מכשיר

שליחת פקס בעזרת המכשיר הידוע ניתנת לביצוע על ידי הכנסה של המסמך למכשיר והתקשרות למספר היעד, ולאחר שהמכשיר סורק את המסמך או המסמכים הצד השני מקבל אותם. בדרך כלל הפעולה הזו די מהירה אך החיסרון העיקרי בה שאם מדובר על מסמך ממוחשב צריך להדפיס אותו ואז לעשות שליחת פקס מה שכרוך בהוצאות נוספות על נייר, דיו וכדומה ומה שבטוח זה שזה לא תורם לשמירה על כדור הארץ.

שליחה מהמחשב

הדרך השנייה לבצע שליחת פקס היא דרך המחשב על ידי המייל. ישנן חברות המספקות שירותי פקס לעסקים ושימוש בשירות שלהם מאפשר לשלוח ישירות מהמחשב למכשיר פקס וכן לקבל פקס למחשב עצמו. היתרון של שליחת פקס וקבלת פקס בדרך זו היא שזו היא דרך זולה יותר [ישנו תשלום זעום יחסית על כל שליחת פקס ועל מנוי לשירות] והיתרון הגדול ביותר הוא שניתן לשלוח ולקבל פקסים לכל מקום ומכל מקום בעולם. שליחת פקס אם כן דרך שירות כזה היא זולה, נוחה, נגישה ולא פחות חשובה מכל אלו – שומרת על כדור הארץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה