שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 

חנות וירטואלית מגדילה חשיפה והכנסה


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

חדירת האינטרנט לחיינו ועולמינו נעשתה באופן יחסי די בסערה. במהלך עשרים השנים האחרונות חיינו השתנו באופן קיצוני, ופעולות שהיינו נוהגים לעשות באופנים מסוימים היום אנחנו עושים אחרת לחלוטין בעקבות השימוש הרב באינטרנט. אחד השינויים הגדולים ביותר שבא לידי ביטוי הוא השינוי בהרגלי הצריכה.

אם בעבר, כדי לרכוש מוצר שרצינו, היינו מפנים זמן, עורכים סקר שוק על ידי סבב חנויות ורק אז מבצעים את הרכישה, היום אנחנו עושים את כל התהליך מנוחות הכורסא בבית, או על ידי גלישה בטלפון החכם בכל מקום שבו נהיה, ובכל זמן. שוטטות קצרה באינטרנט וחיפוש קצר במגוון חנויות וירטואליות, וסיימנו סקר שוק שבעבר המאוד קרוב עשוי היה לקחת ימים ושבועות.

ומכיוון ובעלי עסקים רבים מודעים לעובדה זו, הם פותחים לעסקיהם במקביל לחנויות הפיזיות גם חנות וירטואלית. קיומה של חנות וירטואלית מאפשר צמיחה והגדלה של הכנסות ללא השקעה כספית גדולה במיוחד. כיום, כל בעל עסק אשר מעוניין להגדיל את ההכנסות שלו בקרב קהל היעד שלו מודע לכך שהוא חייב לתחזק גם חנות וירטואלית. אבל זה ממש לא דבר רע. חנות וירטואלית היא ממש לא עסק יקר, והכנסותיה ותועלתה גבוהות ומוכחות.

בניית חנות וירטואלית היא עניין מהיר וזול. אין כאן חול ומלט. חנות וירטואלית היא אתר אינטרנטי, שככל שיהיה מושך את העין, מעוצב ומציג את מוצרי העסק ויתרונותיו האופן הטוב ביותר כך גם יביא יותר תועלת לעסק. חנות וירטואלית טובה תחשוף את העסק לקהל רחב הרבה יותר מהקהל האזורי המקומי המוכר שלו, תגדיל את נתח השוק של העסק ובכך תגדיל גם באופן משמעותי את הכנסותיו.

בעל עסק יעדיף להשקיע עוד קצת בבניית חנות וירטואלית שאתר הבית שלה מושך את העין מספיק כדי להשאיר את הצרכן הפוטנציאלי באתר מספיק זמן כדי לבחון אותו ולהתעניין וכך להגיע למקסימום חשיפה למוצרים ולשירותים המוצעים בחנותו הוירטואלית. משיכת קהל יעד על ידי תחזוקה של חנות וירטואלית מושכת תגדיל בהדרגה את החשיפה של החנות, תאפשר הגדלת מכירות ומכאן שבהכרח גם תגדיל את רווחי העסק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה