שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 

מרכזיות IP


גרפונט סער

סער, מנהל שיווק גרפונט

 
 

 

נכון להיום, עסקים יכולים לתפקד באופן יעיל ומיטבי רק בעזרת מרכזיה איכותית, אשר תנתב את שיחותיהם של הלקוחות ותציע להם מענה מהיר ואיכותי.

עם זאת, כאשר מדברים על מרכזיות, נפתח בפנינו עולם שלם של אפשרויות: ישנן מרכזיות פשוטות המיועדות למשרדים קטנים, לצד כאלה שקהל היעד שלהן הוא ארגונים מבוזרים. וזה עוד בלי לדבר על סל השירותים והמפרט הטכני של כל מרכזייה.

חשוב מאוד להתייעץ עם חברה מקצועית אשר מספקת מרכזיות והתקנה בכדי לקבל את סוג המרכזייה המתאים ביותר לאופי העסק שלך.

מרכזיות IP הן השם החם ביותר בעולם המרכזיות כיום, והן מגלמות בתוכן את נפלאות הטכנולוגיה של העידן הנוכחי.

על הקשר שבין מרכזיות לרשתות אלחוטיות

ברמה הכללית, מרכזיות IP מאפשרות דבר חשוב ביותר בפעילות של כל עסק: העברה של שיחות בין מחשבים של ארגון אחד, על בסיס ה-IP. כלומר, ניתן לבצע באמצעותן שיחות באמצעות הרשת האלחוטית של הארגון, דבר אשר מאפשר יצירת קשר בין סניפים או שלוחות של אותו ארגון- אפילו מעבר לים. בעולם של היום, בו הגבולות הגיאוגרפיים התבטלו לחלוטין, זהו צעד הכרחי.

מעבר לכל אלה, מרכזיות IP מאופיינות במפרט טכני מרשים, אשר מאפשר, בין השאר, קישור למערכות מחשב, הקלטת שיחות, מערכות לניהול תורים, חלוקה לתאים קוליים, שינוי אפשרויות הניתוב בכל רגע נתון- והרשימה עוד ארוכה.

אז למה מרכזיות IP?

מרכזיות IPמהוות, למעשה, כלי ניהול יעיל ביותר עבור כל עסק. מעבר לתפעול השוטף של העסק, לשיפור תדמיתו בעיני הלקוחות ולחיסכון עצום בזמנים ובמשאבים, כוללות המרכזיות שלל אמצעי בקרה, המאפשרים לשפר את השירות עוד יותר.

למעשה, בטווח הארוך מוכיחות עצמן מרכזיות בכלל, ומרכזיות IP בפרט, כמרכיב חיוני בדרך לשיפור כל מרכיבי הארגון. העלאת שביעות הרצון של לקוחות, חיסכון מהותי בזמן השירות והאפשרות להקצות לכל נושא את המומחים לו, הינם צעדים הכרחיים לעסקים המעוניינים להתרחב ולהגביל את היקף השירותים שלהם.

המצב בשוק המרכזיות כיום

בשנים האחרונות, מרכזיות ה-IP השתלטו בצעדי ענק על התחום. אפילו ארגונים הפועלים בהיקף קטן ואינם מאופיינים בריבוי סניפים, רוכשים מרכזייה כזו- ולא רק כדי ליהנות מהפונקציות המרובות שלהן. מרכזיות מסוג זה אידיאליות לעסקים שנמצאים במגמת צמיחה, או כאלה שמעוניינים בכזו.

כל ספקיות התקשורת בישראל כיום, נכנסו כבר מזמן לשדה המשחק של מרכזיות IP, כשההערכה היא שהמגמה רק תתרחב בשנים הקרובות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה