שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 

פתרונות תקשורת ומחשוב לאירגונים וחברות


דוד כהן

עורכת תוכן באינטרנט

פארטי אפ בניית אתרים וקידום אתרים

http://www.partyup.co.il/

 
 

התקשורת החכמה הפכה כמעט בין לילה לאוויר לנשימה עבור חברות וארגונים גדולים ויש לכך סיבות רבות ומוצדקות. יעילות העבודה והתפוקה עלתה, שירות הלקוחות של החברה השתפר פלאים, אופן התקשורת הפך לרציף ואמין יותר בתוך החברה ומחוץ לה ובשורה התחתונה לכל אלה יש מקום חשוב בהצלחתן של חברות רבות הקיימות בשוק כיום.

פתרונות התקשורת החכמים מציעים פתרונות מגוונים שעונים לכל חברה על הצרכים שלה. מרכזיות שתפקידן לנתב שיחות אל ומחוץ לארגון, לזהות את פרטי הלקוח עוד לפני הגעתו לנציג החברה, עדכון ממשקים ותכתובות. מרכזיות IP שמאפשרות תקשורת פשוטה ונוחה עם נציגי החברה בחו"ל מבלי לשבש את פעילות המערכת השוטפת בארץ ובחיסכון בזמן ובמשאבים כמו טיסות, פגישות עבודה פנים אל פנים ועוד, מרכזיית IP מחליפה את כל אלה. מרכזיות call center שמשלבות מספר פתרונות תקשורת יחד, מנתבת וממיינת שיחות נכנסות על פי מדדי הלקוח בחברה, מציגה את פרטי הלקוח המעודכנים בפני הנציג טרם קבלת השיחה ומאפשרת קבלת נתונים מהמערכת בזמן אמת לצורך שליטה ובקרה. מרכזיות פנסוניק הן פתרון תקשורת אפילו מתקדם יותר והן מושתתות על גבי תשתית פס רחב ומאפשרות סנכרון מהיר של כל המידע המתעדכן במערכת, שימוש באביזרי קצה כשלוחת עבודה ללא תלות במיקום גיאוגרפי של העובד, רישום והקלטת שיחות ומערכת הודעות קוליות כך שהלקוח יוכל לקבל שירות בכל זמן שיבחר גם אם זה לא בשעות הפעילות הרגילות.

תקשורת המחשבים מאפשרת שיתופי קבצים בין עובדים במוקדים שונים, סביבת עבודה מעודכנת, מקצועית ואמינה יותר מבעבר, שירות הלקוח מתבצע ביעילות ומהירות ללא פגיעה באיכות השירות אלא ההפך הוא הנכון, זמני המתנה מתקצרים והשירות מקבל נופך אישי יותר כאשר נציג שאינך מכיר פונה אליך בשמך ומכיר את פעילותך בחברה. כל אלה חשובים לקיומן של חברות גדולות כקטנות שרוצות להעניק ללקוחות שלהן את השירות הטוב ביותר ולהרוויח מזה גם הן. כל זה לא היה יכול להתקיים ללא קיומו של הדטה סנטר שהוא למעשה חיבור של מספר שרתי רשת לטובת ביצוע משימות רחבות כמו אחזקת רשת אינטרנט שתפעל במהירות וללא תקלות, חשיבות הפעילות התקינה מתחילה בראש ובראשונה בחוות השרתים, הדטה סנטר, שמבטיח גיבוי מלא למערכות החברה ומצוי בסביבה מאובטחת ומבוקרת 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. התחזוקה השוטפת שמנוהלת בדטה סנטר מאפשרת לחברה להפנות את משאביה ולמקדם בפיתוח החברה וקידומה מבלי לחשוש בחדירות ופריצות לרשת החברה, מתקלות או נזקים אפשריים ומבטיחה תקשורת אמינה ונגישות גלובלית.

החיבור בין חוות שרתים לתקשורת ומחשוב החברה מתבצע באמצעות מסדי התקשורת שהם מעין מפה של תשתיות התקשורת בארגון ומאפשרים ניהול ובקרה מדויקים של כל רכיבי המערכת בכל מקום ובכל זמן, כך שבמידה ומתרחשת תקלה אפשר באופן מיידי לזהות את מקורה ולטפל בבעיה אפילו בהפעלת המערכת בשליטה מרחוק דרך הדטה סנטר.

חשיבותן של תשתיות תקשורת ומחשבים תקינות ובפעילות שוטפת היא קריטית בכל ארגון או חברה בעיקר מכיוון שיעילות העבודה חוסכת לחברה זמן רב ומעלה את התפוקה כמו גם את ההכנסות, מערכת שאינה מתוחזקת או מערכות תקשורת שהן משובשות יהוו מכשול עבור החברה בדרך להתפתחותה המקצועית ורכישת בנק לקוחות קבועים ומרוצים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה