שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 

שיחות ועידה – לעשות עסקים און ליין


איציק דר
 
 

פעם כשהיינו רוצים לעשות פגישה עסקית היינו כולנו מגיעים למקום מסוים או לאחד מהנוגעים בדבר, יושבים ודנים בסוגיה העסקית, ומתפזרים. גם היום פגישה פיזית היא הדבר הטוב ביותר, אך מה לעשות לעיתים היא דבר לא נוח, מצריך שעות רבות של היעדרות מן המשרד בעיקר אם הפגישה היא במקום רחוק, וכן, גם העלויות משחקות פה משחק. שיחות ועידה באו לפתור את הבעיה הזו, כשברור שוב שהכי טוב זה להיפגש פיזית, אך עם הטכנולוגיה של היום זה לא חובה.

שיחות ועידה באינטרנט

פעם המושג שיחות ועידה התייחס רק לשיחות טלפוניות בהן משתתפים מספר אנשים יותר בשניים כמו בשיחה רגילה, אך שיחות אלו היו מוגבלות. היום על ידי שירות שיחות ועידה אותו מספקות כמה וכמה חברות, ניתן לעשות שיחה אינטרנטית בה רואים בכל משך השיחה האחד את השני, וכן ניתן לשתף בקבצים, להעביר מסמכים ותמונות, ולצפות יחד במצגות ובסרטונים. שיחות ועידה און ליין מחליפות כמעט בצורה מושלמת את הפגישות הפיזיות, והטכנולוגיה רק הולכת ומשתכללת בתחום כמו בתחומים רבים אחרים.

איך מתכוננים?

שיחות ועידה כמעט ולא מצריכות הכנות קודמות. רצוי כמובן שכל אחד מן הצדדים יהיה עם החומרים שלו, כך שאותן שיחות ועידה יזרמו כמו שרוצים אך יש עוד כמה דברים פעוטים שצריך לדאוג להם: ראשית מבחינה טכנית כל אחד מן הצדדים צריך להיות מחובר לאינטרנט מהיר כדי שלא יהיו הפרעות בשיחה. שנית, העזרים הטכנולוגיים צריכים להיות איכותיים, כך לדוגמא מצלמת האינטרנט חייבת להיות איכותית וכן הרמקול והמיקרופון חייבים להיות איכותיים וכך השיחה תזרום בדיוק כמו שאנו רוצים שהיא תזרום וכל אחד יבין ויתקשר עם המשתתפים האחרים בשיחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה