שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 

שליחת פקס מהסמארטפון


איציק דר
 
 

הטכנולוגיה בעולם רק הולכת ומתקדמת כל הזמן בקצב מסחרר, קצב שלעיתים קשה לנו לעקוב אחריו. אם בעבר חשבנו שהאינטרנט והאפשרות לדלות ממנו כל מידע שאנו צריכים היא שיא הטכנולוגיה, הרי שככל שעובר הזמן אנו מבינים שהאינטרנט הוא אומנם מה שמאגד את הכול אבל בפרקטיקה בכל יום ויום ממציאים דברים וטכנולוגיות שמשפרות לנו את איכות החיים. גם בתחום שליחת פקס האינטרנט נגע, ואם בעבר היינו מכירים רק אופציה של שליחת פקס דרך מכשיר פיזי הרי שהיום ניתן לעשות זאת דרך האינטרנט ולא רק דרך המחשב אלא גם דרך מכשיר הטלפון הנייד החכם.

איך זה מתבצע?

ישנן מספר חברות המספקות את האפשרות של שליחת פקס דרך האינטרנט בכלל ודרך הסמארטפון בפרט בין אם מדובר על פקס לעסקים ובין אם מדובר על פקס לפרטיים. על ידי תוכנה פשוטה ומספר טלפון אישי שהוא בעצם מספר הפקס שלנו אנו יכולים לבצע שליחת פקס וקבלת פקס דרך המייל, דרך שהיא נוחה הרבה יותר, זולה הרבה יותר וידידותית לסביבה הרבה יותר.

סמארטפון.

אך גם בתחום של שליחת פקס וקבלת פקס היה זה רק עניין של זמן שגם הסמארטפונים ייכנסו. כיום, ניתן בכל מקום בעולם בו יש חיבור לאינטרנט לשלוח קבצים דרך המכשיר הנייד וכן לקבל אליו את הפקסים כך שכל מה שנותר הוא להחליט האם רוצים להדפיס אותו או לשמור אותו על המכשיר. מעבר לנוחות ולעלות הנמוכה אם בכלל ישנו גם העניין של שמירה על כדור הארץ גם בתחום הזה של שליחת פקס וקבלתו, וכיום עם המודעות הרבה שיש לתחום צריך גם על זה לתת את הדעת ולתרום את תרומתנו הצנועה לכך שלא יהיה בזבוז משאבים לריק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה