שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת מחשבים
 
שרתים - גם בתחום המחשוב קיימות לא מעט טכנולוגיות שונות, אתרי אינטרנט נבנים בקונפיגורציה שונה לכן לא כל שרת יכול לארח את אתרכם. חובה לברר אם השרתים בכלל בכלל רלוונטיים לכם.
המשך קריאה
בתחום המחשבים יש לא מעט טכנולוגיות נפרדות, אתרים באינטרנט מתוכננים בתצורות שונות ולא כל שרת יכול לארח את האתר שברשותכם. חשוב לבדוק מראש אם השרתים של החברה מתאימים לתצורת האתר.
המשך קריאה
האם כל עסק בימינו צריך מרכזיה? מה היתרונות של מרכזיה לעסק מה מציע שוק מרכזיות הטלפון כיום, ומיהן ספקיות התקשורת בישראל שנמצאות בתחום הספציפי של מרכזיות IP 
המשך קריאה
עולם המשחקים הוא רחב ומכיל הרבה סוגים שונים של משחקים מעניינים. יש אנשים שמשקיעים הרבה מאוד כסף על משחקים וקונסולות משחקים, בעוד ישנם הרבה משחקים בחינם.   הטכנולוגיות והתחרותיות בתחום המשחקים של היום מאוד מפותחים וכל משחק מושקע יותר ויותר מקודמו.
המשך קריאה
באירגונים וחברות גדולות נדרשים פתרונות ייחודיים לתקשורת ומערך מחשוב תוך-ארגוני. תקשורת מחשבים איכותית בטכנולוגיה מתקדמת היא המפתח לאירגון המנוהל היטב מבחינת מחשוב.
המשך קריאה
אין ספק שכל חברה כיום המתנהלת באינטרנט זקוקה לעשות פרסום בגוגל. פרסום בגוגל משדרג כל חברה שיש לה אתר אינטרנטי וכל שירות המתבצע דרך האינטרנט ורוצים להגדיל את כמות הכניסות והמכירות. אתר אינטרנט המופיע בראש תוצאות החיפוש מבטיח כניסות מרובות יותר כתוצאה מחשיפה טובה יותר ועל כן פרסום בגוגל משרת בדיוק מטרה זו. ישנן חברות ואנשים פרטיים העוסקים בתחום פרסום בגוגל ובכחם לעזור לכם לשדרג את המעמד שלכם ברחבי האינטרנט ובעולם הווירטואלי.
המשך קריאה
פרסום באינטרנט כולל יתרונות רבים מאוד שלא קיימים במדיומים אחרים. אחת הסיבות שיותר ויותר מפרסמים בוחרים לצאת במסעות פרסום באינטרנט היא הפופולאריות הגוברת והעצומה שזוכה לה רשת האינטרנט. חלקים גדולים בציבור גולשים בצורה יומיומית או שבועית ברשת האינטרנט. כמו כן,
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-17 מתוך 17

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה