סרטים לסוף השבוע

מה התכניות שלכם לסוף השבוע? ערב סוער בדירות דיסקרטיות בתל אביב, או שאולי תרצו לצאת לסרט עם חברים? למעשה אפשר לעשות את שניהם. אז מה יש בקולנוע עכשיו?

למה זה מגיע לי 3 – קומדיה צרפתית משעשעת. בני הזוג קולד ורנה הם קתולים שמרנים, ובהתאם לכך הם מצפים מביתם הרביעי להביא חתן מתאים העונה על הציפיות שלהם. זאת לאחר ששלושת הבנות נישאו לגברים מרקע אתני ודתי אחר משלהם. ואם זה היה חסר להם, אז לכבוד יום הנישואין הארבעים, בנותיהן מתכננות מסיבת הפתעה הכוללת כינוס משפחתי של הורי החתנים. וכך בחוסר חשק קלוד ורנה נאלצים לארח את ההורים של דוד, ראשיד, צ‘או ושרל.

מהצד – סרט דרמה אירי. וורן, שחקן רוגבי מוביל מגיע מליגה א‘ לליגה ב‘, לאחר שנפצע. באופן טבעי הגעת השחקן החדש מעוררת מתחים ויריבויות בקבוצה. אך העלילה מקבלת תפנית מפתיעה, כאשר היריבות עם מרק הופכת לרומן מפתיע המתפתח בין השניים.

עולם מוזר – סרט אנימציה לילדים, אבל גם מבוגרים יכולים ליהנות ממנו. סרט זה קיבל את השראתו מסיפורי הרפתקאות שהיו שכיחים במגזינים במחצית הראשונה של המאה העשרים. העלילה עוקבת אחר אית‘ן קלייד, נער בן 14 טיפוסי, אך בן למשפחת הרפתקנים אגדית הנכנסת אל ארץ לא מוכרת עם יצורים פנטסטיים.

אחרי האהבה – חייה השלווים של מרי, בעיר הנמל דובר שבאנגליה, משתנים לאחר מותו הפתאומי של בעלה עבורו התאסלמו. מרי מגלה כי בעליה ניהל חיים סודיים, לא הרחק בצידה הצרפתי של תעלת למאנש. מרי מגלה שבעלה שעבד בתור רב חובל ניהל רומן בצרפת ואף היה לו ילד. מרי מחליטה להגיע לבית המאהבת, אשר בתחילה חושבת כי מדובר בעובדת שנשלחה מטעם חברת הניקיון. וכך הסיפור מתחיל להתגלגל

בתולים – סרט ישראלי שזוכה לביקורות חיוביות, ושונה מכל מה שנעשה כאן. זהו סיפור התבגרות של נער המתמודד בו זמנית עם מיניותו המתפרצת ומות אמו, וכל זאת באחת המקומות הבודדים ביותר עבור נער בגילו – מדבר הערבה. זהו סיפור של גילוי הנפש וסודות הגוף, במסע התבגרות מרגש. מומלץ.

מאמרים נוספים

תל אביב: עיר שופעת תרבות, גיוון והיסטוריה - מיניות

תל אביב: עיר שופעת תרבות, גיוון והיסטוריה

תל אביב היא עיר ים תיכונית מודרנית עם היסטוריה ארוכה ומעניינת. העיר, הממוקמת לחופו המזרחי…

קרא עוד »

היהלום של חדרה: חשיפת הסוד השמור ביותר בישראל - מיניות

היהלום של חדרה: חשיפת הסוד השמור ביותר בישראל

עבור מטיילים רבים המעוניינים לנער את מסלול הטיול הישראלי שלהם, העיר חדרה היא סוד שמור…

קרא עוד »

"נערות ליווי – לחקור את העולם המפתה של זנות יוקרתית" - מיניות

"נערות ליווי – לחקור את העולם המפתה של זנות יוקרתית"

עבור רבים, המחשבה על נערות ליווי מעוררת תחושה של מסתורין ותככים. הפיתוי של אישה יפה…

קרא עוד »

היתרונות של כושר קבוע: כיצד פעילות גופנית יכולה לשנות את הבריאות שלך - מיניות

היתרונות של כושר קבוע: כיצד פעילות גופנית יכולה לשנות את הבריאות שלך

אם יש דבר אחד שתמיד יועיל לכם, זה פעילות גופנית סדירה. פעילות גופנית סדירה יכולה…

קרא עוד »

 ↑